Online 12 дугаар сар 2 - 4, 2022

Ялагчид удахгүй тодроно.

Манай шүүгчид 2022 оны шилдэг бүтээлийн эзэн хэн бэ гэдгийг шийдэхээр мэтгэлцэж байна. Шилдэг бүтээлээс гадна, хэд хэдэн номинацад кинонууд нэр дэвшинэ. Шилдэг бүтээл нь Online улсаа тѳлѳѳлѳн 2022 оны 48ЦКН-ын шилдэгийн шилдэгийг шалгаруулдаг Filmapalooza, наадамд оролцох болно.


Зайлшгүй хэрэглэх зүйлс

    These were announced via an email to the team leaders.

Киноны үзлэгийн бүлгүүд

Бүлэг A

Listed alphabetically, not by screening order

  • Fusion Bárbara Rosa
  • Hill Bros Home Videos TJ Hill
  • I Ain't No Scare Productions Jessica Arrendale
  • NIcalex Alexa Wint
  • Oryn Moon Productions Emily Gulley
  • SERENE anchor productions Zuzana Gedeon
  • The Six Finger Squad Erika Svensson
  • WEITWINKEL 斎藤 喜之助
  • Whisky Soda Productions Ender Waters
  • Year of the Phoenix Craig Bass

Бүлэг B

Listed alphabetically, not by screening order

  • Black Net George Annang
  • Fireweed Intl. Brandon Murak
  • Gummy Bear Ninjas Trent Duncan
  • Koning Pudding Danny Zwols
  • Red Twit Entertainment / Wild Canvas Media Trent Baker
  • SHRUG Productions Erica Rowe
  • Texas Filmmakers Armando Martinez
  • White Midnight Dr. Scott Brosius
  • yeshflicks vishal sadineni

Бүлэг C

Listed alphabetically, not by screening order

  • Clay Lacey Media Clay Lacey
  • Good Gravy Productions Chelsea Cullen
  • Hot Brick Steven Schloss
  • MIG Supreme Jonathan Degueldre
  • Nearsighted Productions John Eastep
  • Pizza Sutra Jennell Jenney
  • Reel Bravo Michael Huante
  • Roarpark Fatma Racha SHEHADEH
  • Twin Sun Pictures Chase Stine

Бүлэг D

Listed alphabetically, not by screening order

  • Blind Bandit Media Zak Bandit
  • Chameleon Film Studios Matthew Smaldone
  • Dynamosaurus Lucas Jackson
  • Gaff Tape and a Prayer - South Christopher Kozak
  • Negative Phil Anderson Rush
  • ShitHouse Productions Ben Johnson
  • Southern Sons JP Lampi
  • TBD Productions Dustin Cehaich
  • The Ninjalbatrosses Szymon Clivaz

Бүлэг E

Listed alphabetically, not by screening order

  • BeNspired Film Productions Benjamin Brown
  • Film Logic Studios Zachary Colton
  • Ghostwright Media Matthew Judd
  • Hidden Lion Abby Burris
  • N.E.P. 鍋島 雅郎
  • Syndicate Matthew Haas
  • Tarumi Eiga Gekidan Masaru Yasokawa
  • THNV-Media Tobias Haccou
  • Tiny Explosions Patrick Boberg

Бүлэг F

Listed alphabetically, not by screening order

  • Barkada DMV Francis Abbey
  • Big Fridge Productions Conor Norrington
  • Cineslinger Cory Maffucci
  • Empower Video Production Nuk Suwanchote
  • Fortified Films Devan Brady
  • Frameless Amoona Abdelwahab
  • Golightly Productions Justin Golightly
  • Metaframe Charles Johnson
  • Studio 88 Sam Sorenson

Бүлэг G

Listed alphabetically, not by screening order

  • All On Deck Films Joren Reyes
  • Behind The Curtain Media Michelle Fritz
  • Footlight Studios Vanessa Silva
  • Hot Set Productions Jenny Urice
  • Joint Apartment Vincent Archuleta
  • MaddRenegades Kwabena Danso
  • Maple Heart David Overmars
  • Shady Acres Taylor Martin
  • Triples is best Matt Tribble

Бүлэг H

Listed alphabetically, not by screening order

  • Darion D'Anjou Productions Darion D'Anjou
  • Extra Rad Maximillian Newhan
  • Familia Asesina Kees Meeuwsen Galindo
  • Film Vandals Kyle Boynton
  • Gold Team Tommy Heffernan
  • Io Films Kevin Hejna
  • NKZ Films N. King Zed
  • Rad•ish Productions Graham Barbour
  • Strong Sevens Spencer Knott

Чухал мэдээлэл: Дуураймал наадмыг няцаахPrivacy Policy

Зохиогчийн эрх © 2001-2023 48 Hour Film Project, Inc. Зохиогчийн бүрэн эрхтэй