Warszawa, Polska 22 - 24 wrzesień 2017

Przygotuj się na niezwykłe wyzwanie!

Weekend? 22 - 24 wrzesień 2017

Wyzwanie? Zrobić film w 48 godzin!

Filmowcy z miasta Warszawa, PL, a może i całej Polski będą ze sobą konkurować, żeby sprawdzić kto z nich zrobi najlepszy film krótkometrażowy w jedyne 48 godzin. Zwycięzca zmierzy się z filmami z całego świata podczas Filmapalooza 2018 i będzie mieć szansę na Grand Prix oraz pokaz swojego filmu podczas Cannes Film Festival 2018, Court Métrage.


Gatunki Elementy FAQ


Opłaty rejestracyjne

  • Regularna rejestracja: 250 PLN/ekipa kończy się czw, 7 wrzesień
  • Późna rejestracja: 300 PLN/ekipa kończy się pt, 22 wrzesień
Zarejestruj swoją ekipę już teraz!Join Our Email List

Kickoff Event

pt, 22 wrzesień 2017 @ 18:00 - 19:00
Budynek Samorządu Studentów UW - Kampus Główny
Krakowskie Przedmieście 24, Warszawa

Budynek Samorządu Studentów UW znajduje się w podwórzu po prawej stronie od głównego wejścia na Kampus Główny UW od ul. Krakowskie Przedmieście 24.

Dropoff Event

nd, 24 wrzesień 2017 @ 17:00 - 22:00
Film należy oddać do godziny 19:30, żeby został przyjęty.
Budynek Samorządu Studentów UW - Kampus Główny
Krakowskie Przedmieście 24, Warszawa

Premiere Screenings

Bilety: 5.00 PLN
wt, 3 październik 2017 @ 18:00 - 0:00
Kino Luna
Marszałkowska 28, Warszawa, Poland

Ekipy biorące udział w konkursie

Te ekipy podjęły wyzwanie i będą kręcić krótkie filmy w jedyne 48 godzin podczas 48HFP Warszawa!

  • 1z2 Anna Kozioł
  • Cherry Filmset Alan Wiśniewski
  • Chrząszczyżewoszycki sznyt Maciej Sowilski
  • DOBRZE MOVIE Tomasz Richert
  • Dogfight Productions Tomasz Karmowski
  • Drobne Poprawki Janusz Pietroszek
  • Film Peaks Jakub Józefowicz
  • Hubert Schubert Mikołaj Wąsowski
  • Hubert i Dziadek Maciej Bogdański
  • Kameralni Błażej Charyton
  • Kółko Krawieckie Patryk Hudzikowski
  • Maciej Bierut Maciej Bierut
  • Marleshgo Kamil Gołąb
  • NARKODOLAR Piotr Czekalski
  • NIEZBYT Agata Steifer
  • NeskamStudio Łukasz Małecki
  • Odchodzi się od Wszystkiego Maksymilian Amanowicz
  • Oskarowa48 Urszula Buyuly
  • Pixel Studio Kamil Brandeburg
  • Plantapanta Julia Stencel
  • Potato Productions Olga Adamska
  • Praski KADR Oskar Machalica
  • PuppeT TeaM Filip Szymaniak
  • Rano Nagrano Szymon Mańkowicz
  • Sashimodo Pictures Konrad Domaszewski
  • Sierraalfa Filip Falandysz
  • Spokojnie Obserwując Szczypiorek Łukasz Janicki
  • Stowarzyszenie NDDK Nikodem Maszota
  • To Inspire Szymon Nawrat
  • Too weak to sleep Paweł Cichoński
  • Unfinished breakfast Tymoteusz Głowacki
  • Uniwerek.tv Alicja Jakubowska
  • We Film Fashion Jakub Gutkowski
  • Wielka Improwizacja Zuzanna Janusz
  • Wybrani przez Gruzina Karolina Stanczewska

Filmy z poprzednich lat


Ważne wiadomości: Wyłączenie odpowiedzialności wobec skopiowanych formatów konkursuPrivacy Policy

Prawa autorskie © 2001-2017 48 Hour Film Project, Inc. Wszystkie Prawa Zastrzeżone