Rotterdam, Netherlands 21 - 23 augustus 2015

Winnaars 48 Hour Film Project Rotterdam binnenkort bekend!

Onze jury is momenteel druk in vergadering over de winnaars van 2015. Tijdens de prijstuitreiking zullen 17 awards worden verdeeld. Onder andere de prijs voor Best Film, deze film zal ook Rotterdam vertegenwoordigen tijdens het Filmapalooza waar het een gooi doet naar Best 48HFP Film van 2015.


Verplichte ingrediënten

  • Karakter: Job or Josje Smit, Koerier (Courier)
  • Voorwerp: kwast (a brush)
  • Zin: "Het leven zal nooit meer hetzelfde zijn." ("Life will never be the same.")

Audience Favorite: Group A

Om Anne. door Team Gers!

Audience Favorite: Group B

Uchuujin door Romero Studio

Audience Favorite: Group C

Ella door East Indy

Audience Favorite: Group D

VONK door Kiss & Ride

Screening Groups

Groep A woensdag, 26 augustus 2015 @ 19:00

Listed aphabetically, not by screening order

  • #lefty productions Thijs de Neeve
  • 221B Films Alyssa Schrauwen
  • BEAULUDGET Arash Tagarian
  • Bernat Film Productions Merijn Bernat
  • Blindganger willem van der vet
  • Little Alien Productions Humeyra Bagci
  • MissUnSeen Daniel Martens
  • MOOW Films Piet van Steen
  • STAJA Jennifer Eikelenboom
  • Team Aperture Marco de Jongh
  • Team Gers! Marnix Hoogerwerf
  • Vollemaan Danny Bliek
  • Wat Loop Je Nou Te Kijken?! Mark Beulen

Groep B woensdag, 26 augustus 2015 @ 21:30

Listed aphabetically, not by screening order

  • BulletPilot Productions Rick Bazuin
  • Filmtent Patrick Thompson
  • Funk-e Animations Lennart Pieters
  • Geep Julio Pijnappel
  • Giant Leap Productions Ed Nouwen
  • JAW's Marleen Vermaat
  • NO NONSENS Jasper van der Burg
  • Paksa Studios Daan van 't Einde
  • Probably Pollos Jesse Dijksman
  • Romero Studio Sebastien Romero
  • Team Feut Tim Strecker
  • Umami Pictures Tim van den Hoff
  • Van Pelt en co. Corstiaan van Pelt

Groep C donderdag, 27 augustus 2015 @ 19:00

Listed aphabetically, not by screening order

  • 45" Domenico Lombardo
  • Aperientes Films Roman de Rijk
  • De Filmproducent Vincent Hollander
  • Dutch Adventure Team Björn van Houte
  • East Indy Amber de Vente
  • Frank|free Frank Hoeben
  • Ingmar and the Boys Ingmar Sauer
  • Jear Productions Jens Rijsdijk
  • SKAI NOIZ Henry Sung
  • Team Futuresuits.com Uriël Matahelumual
  • Ten Past Twelve Leonie Knibbe
  • Timewall Fay van der Wal
  • Zwarts Producties & Global Film Factory Carla Goedkoop-Zwarts

Groep D donderdag, 27 augustus 2015 @ 21:30

Listed aphabetically, not by screening order

  • Band of Geeks Santi Spadaro
  • Camp Chaos Paul Tekenbroek
  • Delfshaven TV Simone da Silva
  • H & A Arna van der Sloot
  • Kimmo Nina Spiering
  • Kiss & Ride Edgar Kapp
  • Kooning Annigje Peters
  • MatroesjkaFilm Antoinette Akkerman
  • Pathos Studios Luigino Clarinda
  • RHEBOK Kenny Rhebok
  • Royale with Cheese Gino Ragueb
  • spinflip films Omar El Araby
  • UNO MAS Martin van Bavel

Belangrijk bericht: Copycat Disclaimer

Copyright © 2001-2015 48 Hour Film Project, Inc. All Rights Reserved