The 48 Hour Film Project

48 Hour Film Project Warsaw

Wyczerpane ekipy z Warsaw zgłosiły swoje filmy

Filmowe drużyny z Warsaw pomyślnie ukończyły filmowy weekend.Filmy były składane w dniu 28 wrzesień (niedziela), a w ostatnich minutach przed upływem terminu zobaczyliśmy wielu niewyspanych filmowców, działających na adrenalinie, pędzących, aby swoje filmy oddać na czas.

Wszystkie filmy, które zostały złożone w niedzielny wieczór będą pokazywane. Przyjdź zobaczyć co filmowcy Warsaw edycji nakręcili!

Blog Filmowca

Chcesz usłyszeć o Warsaw 48HFP od samych twórców? Sprawdź blog 48HFP, gdzie Warsaw uczestnicy 48HFP opowiadają nam swoje historie o dzikim weekendzie filmowym.


Wydarzenia 48HFP Warsaw

Pokazy Premierowe

Date  01/10/2014-03/10/2014
Time  18:00
Place  Kino Muranów, generała Władysława Andersa 5, Warszawa
Tickets  10 PLN

Linki 48HFP [#]

   



Wymagane elementy

Bohater  Anatol lub Anna Robak, Fan UFO (UFO Fan/Believer)
Rekwizyt  słuchawki (headphones)
Linijka  "Nie przepraszaj." ("Don't/Do not apologize.")

Our Organizers

warsaw48hfp logo
fpf logo

Our Sponsors

pond5-new logogrolsch logo
samyang logochaikola logo
abaplus logo

Our Partners

mazoviawarsawfilmcommission logomazowieckifunduszfilmowy logo
filmpro logosfp logo
muranow logoakademiafotografii logo
audionetwork logobadi logo
mediafilmweb logomgzn_logo logo
Producer logoscenariopisarstwo logo
studio3pietr logowspieramkulture logo
zagrolschkultury logo

Registered Teams

Ablativus Absolutus, Monika Sterkowiec
BEAR PRODUCTION, Jakub Kurzyński
cinema pronto, Jakub Siedlecki
DŻDŻOŁA, Karol Teodorowicz
dreamcatchers, Jacek Burban
Drużyna A, Janusz Szymański
Edward Motion, David Andriyan
ETAP B, Brygida Gwozdz
Filmpoint Team, Jakub Sołtysiak
Galernicy wrażliwości, Artur Głowacki
Genetycznie Modyfikowane Filmy, Dan Jusczyk
Grupa 230v, Mateusz Olszewski
Grupa Hermetycznie Otwarta, Mirosław Mamczur
HUK, Jakub Józefowicz
Itan Films, Natasza Parzymies
Jednoręcy Bandyci, Gustaw Kolanowski
Kadra, Kamila Ciok
KAMERALNI, Błażej Charyton
Kino Normalnego Przedpokoju, Michał Pruszkowski
Kinomachina, Tomasz Paź
Lata Talentu, Aleksandra Bucholc
Leminiskata, Piotr Złotnicki
Maraqja, Iwona Bielecka
Nadal Studio, Bartek Rejdych
Odd but Even, Marcin Kraszewski
Omnomnom, Piotr Depta
Open Mind Films, Julia Groszek
Out of Focus, Bartłomiej Jakubiak
PA Camera, Adam Kubica
PalSystem, Marta Szarzynska
Panato, Bartosz Bobkowski
paradiso, Kosma Kowalczyk
Pierwszy plan, Michał Buczek
POŻAR W BURDELU, Michał Walczak
Porcini, Aleksander Grzebalski
Przestań zaglądać mi przez ramię, Julia Pawłot
Pstro Team, Piotr Strojnowski
Sashimodo Pictures, Konrad Domaszewski
SierraAlfa, Filip Falandysz
Spokojnie Obserwując Szczypiorek, Łukasz Janicki
Studio Tesla, Marta Petryk
Studio.MOV, Jakub Brzozowski
Sztukoteka & Studio 35, Marcin Kołaczkowski
Transmisja, Marianna Latkowska
Triple A, Adrian Andrusiak
Trolololo, Przemysław Jękosz
Wajdki, Jakub Tlałka
Z Warszawy, dominik grudziecki
Zakon Ulicznego Szelestu, Jakub Nurzyński