The 48 Hour Film Project

סרטים של 48 שעות – תֵּל־אָבִיב‎

See below for 2012 results.
For more information on 2014, click here...

השופטים אמרו את דברם!

ב 2012כתבת הקולנוע של עיתון הארץ, נירית אנדרמן, המפיק חיליק מיכאלי והבימאים והכותבים דני מנקין ואלון בנארי ראו את סרטי חצי הגמר והתרשמו מאוד מהכישרון והתושיה שלכם. בשנה של סרטים מאוד מאוד חזקים ההחלטות לא היו קלות... הנה הבחירות שלהם וגם כמה שלנו

לשימוש בדמות
הסרט "מחשב מחדש" של קבוצת גומרים הולכים

לשימוש באביזר
הסרט "עניין של מסורת" של קבוצת קופסא של שוקולד

לשימוש בשורת דיאלוג
הסרט "תמונת רקע" של קבוצת גרין טים

השימוש בז'אנר
הסרט "חתולה בשק" של קבוצת מיצי פיצי הפקות

פרס חביב הקהל של ווינט
הסרט "כוכב נופל" של קבוצת בר מצווה פרוייקטים

פרס למוסיקה מקורית
תמי ברק על מוזיקה מקורית בסרט "מארב" של קבוצת לקרדות

לצילום
אבי סימן טוב על הסרט "ספירת מלאי" של קבוצת אוזניות המן

לעריכה
אהוד קינן ואסף שגיא על הסרט "עוגיות מזל" של קבוצת דורבנות

למשחק
כל קאסט השחקנים של הסרט "מארב" של קבוצת לקרדות: אפרת ארנון, דיויד בילנקה, זהר שטראוס, ירון מוטולה, ישי גולן, וכנרת לימוני

לתסריט
צוות הכותבים של הסרט "משאלות" של קבוצת טופלס פרודקשונס

לבימוי
איתן ענר על הסרט "האיש הצמא" של קבוצת דר שפיגל

הסרט הטוב - מקום שלישי
הסרט "ספירת מלאי" של קבוצת אוזניות המן

הסרט הטוב -מקום שני
הסרט "האיש הצמא" של קבוצת דר שפיגל

סרט 48 השעות הטוב בישראל
הסרט "הקול בסדר של קבוצת הב"ט

חביבי הקהל

ואלה הבחירות שלכם. בכל הקרנה הצופים הצביעו עבור הסרט שהם הכי אהבו. גולשי וואינט הצביעו עבור הסרט החביב עלהם מכל סרטי הפרוייקט. קבלו את חביבי הקהל:

חביב הקהל בהקרנה A
הסרט "כוכב נופל" של קבוצת בר מצווה פרוייקטים

חביב הקהל בהקרנה B
הסרט "קונצ'רטו לדירה" של קבוצת מרקוס והחבורה

חביב הקהל בהקרנה C
הסרט "אחרון המניוקים" של קבוצת שרמפלס פרודקשונס

חביב הקהל בהקרנה D
הסרט "משאלות" של קבוצת טופלס פרודקשונס

חביב הקהל בהקרנה E
הסרט "כחוט השערה" של קבוצת יודוד

חביב הקהל בהקרנה F
הסרט "ככה לא נוהגים" של קבוצת צפון 1

חביב הקהל בהקרנה G
הסרט "מחשב מחדש" של קבוצת גומרים הולכים

חביב הקהל בהקרנה H
הסרט "מישהו שיספר" של קבוצת הקול בסדר

לינקים לתחרות בישראל

   



מרכיבי חובה

דמות  יואב או יעל אלמוג, ספר/ ית
(Yoav or Yael Almog, Hairdresser)
חפץ  שק שינה
(a sleeping bag)
שורת תסריט  האם זו האפשרות היחידה שלנו?
(?Is this our only option)

מארגנים

נותני חסות

בתי הקרנה

הקרנה בית A
12 ביולי (יום חמישי), 18:00

!!!יאסו, אורי שין
ADAMAME, ליאת כהן
ALROfilms, אלכסנדר רוזנבליט
Bad Monkey, אמיר בן סירה
Bar mitzvah Projects, עומר מוסט
Box of Chocolate, Yuval Gurevich
Burgundy, yael elbee
שלומי הוד, שיבלול הפקות
der spiegel, איתן ענר
el niños, אור קינן
Evil Sun Productions, גיא בוסקו

הקרנה בית B
12 ביולי (יום חמישי), 20:00

Glorious Bastards, Jonathan Stein
green team, eyal B
innovation, mike blanga
jordan valley community center,איתן רוחקין
Karass, אודי קצמן
Kings Of Hearts, אביחי הר-טוב
les froMAges bleu, Eyal Saguy
mirage, דנה בירקאן
קליה בן עמרם, מרקוס והחבר'ה

הקרנה בית C
13 ביולי (יום שישי), 14:00

MacroMeter, Alejandro Tevelev
moonstruck, צליל בר מוחה
NEXT GENERATION, רונן ישראלסקי
next time, לירון איזנברג
pci, איל ברגר
Running Gag, אוהד אפרת
scene24, גל ושירה
shrempels productions, גור שחר
strawberry blond, אביה בן דוד
The zaguri's, עינב זגורי

הקרנה בית D
13 ביולי (יום שישי), 16:00

Tire burners, גיא רונן
Top Less Productions, יובל גרינפלד
Tripod Machine Gun Productions, מיה סגל
Viral, בועז שגב
איזופוס, ohad winkler
yair, יאיר צדוק
Zi-Kit Group, Kafri Assaf
ממזרים חסרי מנוח, דני מינדרול
מזל של מתחילות, מאיה חכם-בר-שיר
מיצי פיצי הפקות, אייל קנטור
מיצי הפקות, טל אלמוג

הקרנה בית E
14 ביולי (יום שבת), 18:00

דורבנות, אסף שגיא
אנשי התחנה, דן ארז
אפרים, רועי גלוסקא
אללה באבאללה , יעל סגל
אלימה & ג'וסי הפקות, אלחנדרו ספדייה
אוזניות המן, אבי סימן-טוב
YouDude, יהל ליפשיץ
סופר-נובה, הדס כנרתי
ערבון, Lian Avidan Isaacson
עודאי, קוסאי, והשחין המרקד, טל בן עזרא
פאוזה, יגאל אוחנה

הקרנה בית F
14 ביולי (יום שבת), 20:00

פפריקה, ברק כהן
צ'רציל, אייל כהן
צפון1, אביב קוטאי
צוות דנדי , ניב גרניט
ריצ'רץ'?, אלעד פרץ
שגעת פרודקשן, אמיר ג'ורג'י
שיבר, שחר שרביט
לקרדות, ירון מוטולה
ברלינר 11, אלדד בוגנים
SexTape, Boris Shurp

הקרנה בית G
15 ביולי (יום ראשון), 18:00

טלויזיה קהילתית כפר סבא, יהודית ירדני
בימבה אדומה, איה לוי זלמנסון
גומרים הולכים, יוחאי רוטנברג
המרלין מונרוז, עדי שנקר
המתבוססים , זיו ציקורל
הא??!!, עמרי בר-לוי
האלופים, לילי הדרי
הספירניקים, יהונתן שובלי
העירייה, אנה פרמינגר
הפנתרים, שירן שהרבני

הקרנה בית H
15 ביולי (יום ראשון), 20:00

הפומבי לא צריך את השטויות שלנו, תומר מרבני
הצ'פלינים, אורי שרעבי
החסונים, גיא וסרמן
החשמל 17, אמיר ללוש
הב"ט, עומר דפן
הגימלאים, נתן משיח
הדירה, רן גרינפלד
הינשופים, יצחק מלר
היפותזה, יוגב מור
כרמלית, טל שפר
כובע ועניבה, סער ולנסי
שלוש, יהודה עצבה