The 48 Hour Film Project

The Amsterdam 48 Hour Film Project

See below for 2007 results.
For more information on 2014, click here...

Jury uitslag

Het jurypanel heeft vanuit professioneel oogpunt naar de film gekeken. We zijn trots om de winnaars van Amsterdam bekend te maken

Felicitaties aan alle prijswinaars en iedereen die een film heeft gemaakt in het 48 uur weekend!

Best Use of Character
"Gestolen Waarheid", Cerebus

Honorarable Mention for Use of Character
"Room 303", KC

Best Use of Prop
"Vera", Blikschade

Honorarable Mention for Use of Prop
"The Next Level", Cover Up Productions

Best Use of Genre
"Baxt", Kaggelbaum & Stollich

Best Use of Amsterdam Landmark
"Plan B", Celluloid Zeros

Best Art Direction
"Baxt", Kaggelbaum & Stollich

Best Special Effects
"The Next Level", Cover Up Productions

Best Sound Design
"Room 303, KC

Best Musical Score
"end", Scheijde

Best Actor
"Jammer Man", Untold Stories

Best Actress
"Merel", Jansen & Jansen

Best Cinematography
"Room 303", KC

Best Editing
"Plan B", Celluloid Zeros

Honorarable Mention for Editing
"Vera", Blikschade

Best Script
"Jammer Man", Untold Stories

Honorarable Mention for Script
"Gestolen Waarheid", Cerberus

Best Directing
"Jammer Man", Untold Stories

Runner up 48 Hour Film 2007
"Jammer Man", Untold Stories

Best 48 Hour Film 2007
"Room 303", KC


Filmmaker Blog

Wil je meer horen over het 48 uur film project van de filmmakers zelf? Bezoek dan het Amsterdam 48HFP Filmmaker Blog, waar deelnemers van het 48 uur weekend de verhalen vertellen over hun 48 uur weekend.


Voor Filmmakers


Amsterdam 48HFP Links

           

Photo by Paul H. Henry.

Elements

Character: Romana Costelli, Waarzegster
(Fortune Teller)
Prop: een kompas (a compass)
Line of Dialogue: "We moeten water bij de wijn doen."
("We must moderate our demands.")



Publieksprijzen Amsterdam 48HFP

De winnaars van de publieksprijs:

Publieksprijs Groep A:
"Le Lait, Le Lait", FRIVOOL

Publieksprijs Groep B
"Baxt", Kaggelbaum & Stollich




Alle Films op alfabetische volgorde:

"ArenA" by Bellissima (Brigitte Belanger)
"Baxt" by Kaggelbaum & Stollich (Finbarr Wilbrink)
"Cure" by The Lovely Ones (Marcel Romeijn) *
"End" by Scheijde (Roel Scheijde)
"Gestolen Waarheid" by Cerberus (Anna van Keimpema)
"Grof Vuil" by Sheng (Sheng Yong Cheng) *
"Jammer Man" by Untold Stories (Hesdy Lonwijk)
"Le lait, le lait" by FRIVOOL (Derk-Jan Warrink)
"Lost Girl" by The Shooting Party (Kees Post)
"Merel" by Jansen & Jansen (Sander Jansen)
"A Musing Seduction" by Inspired (Eduard Nicolaas Ponder)
"The Next Level" by Cover up Productions (Maurice Tromp)
"Passievolle Klappen" by Hourselves (Victor van Doorn)
"Plan B" by Celluloid Zeros (Jason Jackson)
"Room 303" by KC (Kristjan Knigge)
"A Sense of Direction" by Hand Held Productions (Mayura Subhedar) *
"SUB" by koudt (Kris Patmo)
"Vera" by Blikschade (Kim van Haaster)
"White room" by The Dispenser Unit (DaniŽl van der Schoor)

Films met (*) zijn na de 48 uur deadline ingeleverd en komen helaas niet in aanmerking voor de juryprijzen.


Contact voor de pers

Chris Parker en Richard Schut
Producers Amsterdam 48 Uur Film Project